GRACERS FB pixel

Кримінальне право та процес

До вас в будинок або офіс з'явилися представники правоохоронних органів, висуваючи певні звинувачення?

У вас хочуть провести обшук без законних, на вашу думку, підстав на це? Або вимагають підписати протоколи, надаючи певний тиск?

Вам або членам вашої сім'ї висувають звинувачення, а ви не знаєте, як правильно захистити себе?

Отримали повістку в суд, і хочете чітко дізнатися свої права і обов'язки як свідка?

Вам терміново необхідний хороший адвокат у кримінальних справах! Досвідчений фахівець зможе досконально розібратися в ваших правах, а також відстояти інтереси, і дотримати законність кожної процедури. А також розповість про можливі шляхи вирішення питань, передбачених у чинному законодавстві.

Захист інтересів клієнтів у кримінальному провадженні – основний напрям діяльності компанії GRACERS.

Кримінальне переслідування

Команда досвідчених адвокатів у кримінальних справах та юристів, маючи багаторічний позитивний досвід комплексного захисту від кримінального переслідування, готова надати повний супровід у кримінальному провадженні.

У нашій практиці немає “простих” кримінальних кейсів. Кожен наш клієнт отримує високопрофесійну правову допомогу на всіх етапах кримінального провадження.

Що потрібно знати клієнтові. Хороший кримінальний адвокат гарантує повну конфіденційність. Тому ви можете бути впевнені, що вся інформація, яку ви повідомите йому під час первинної і наступних консультацій (в усній або письмовій формі), залишиться між вами. Це поняття називається «адвокатська таємниця», і не підлягає розголошенню.

Крім цього, дотримання конфіденційності поширюється і на всю команду юриста, яка може допомагати йому в роботі (зборі доказової бази, підготовки документів, опитуванні свідків і т.п.): помічників, секретарів, стажистів і т.п.

Поряд з цим дуже важливий принцип довіри. Вашому кримінальному адвокату необхідні всі дані, щоб скласти повну чітку картину подій, і виробити оптимальну тактику вашого захисту.

Ще один важливий принцип, яким керується сильний адвокат у цивільних і кримінальних справах - уникнути конфлікту інтересів. Це означає, що юрист не може одночасно здійснювати захист двох і більше сторін, інтереси яких є діаметрально протилежними, або здатні стати такими.

Якщо конфлікт інтересів відкрився не в момент укладення угоди між адвокатом і клієнтом, а пізніше, по ходу ведення справи, юрист має повне право розірвати договір. Це неприємний, але не критичний момент, оскільки ви легко зможете укласти нову угоду з іншим фахівцем, і продовжити свій захист.

Ми готові забезпечити наступні елементи захисту в судових процесах:

 • Розробка комплексної стратегії із захисту від кримінального переслідування
 • Забезпечення комунікації із правоохоронними органами, яка є обтяжливою та подекуди неприємною для клієнта
 • Протидія незаконному тиску правоохоронних органів в рамках досудового розслідування
 • Підготовка клієнта та співробітників компанії до допитів, обшуків
 • Забезпечення дотримання прав клієнта при затриманні, обшуці, допиті, проведенні інших слідчих дій
 • Підготовка всіх необхідних процесуальних документів (заяв, клопотань, скарг та заперечень)
 • Захист у судових процесах (від обрання запобіжного заходу до постановлення вироку у справі), включно із апеляційним та касаційним оскарженням

Ми не лише захищаємо, а й проводимо власне розслідування злочинів в інтересах потерпілої сторони. Матеріали наших розслідувань, завдяки значному досвіду слідчої роботи команди GRACERS, стають основою майбутнього обвинувачення та відшкодування завданих вам збитків.

Вартість послуги адвоката у кримінальних справах

Ціна адвоката у кримінальних справах залежить від рівня його кваліфікації та досвіду, виду наданих їм послуг і складності розгляду. Існують певні тарифи на окремі види послуг - наприклад, явка і представництво ваших інтересів під час судового засідання, складання позовної заяви, заперечення і т.п. Дізнатися більше точні суми можна під час попередньої консультації, записавшись на прийом до наших фахівців.

Гонорар адвоката (розмір, порядок розрахунку і т.п.) зазвичай вказуються в договорі. Варто врахувати, що він може розраховуватися в таких формах:

 • Фіксовані ставки (за певні види діяльності).
 • Погодинний тариф.

Додатково можуть оплачуватися накладні витрати (наприклад, на транспорт, коли відбувається опитування свідків і збір доказової бази для захисту клієнта).

В рамках захисту інтересів потерпілих нами здійснюється:

 • Ретельний збір доказової бази для правоохоронних та судових органів
 • Опитування свідків та перевірка вже існуючих показань
 • Вивчення матеріалів кримінальних проваджень та ініціювання перед слідчими органами проведення необхідних слідчих дій
 • Витребування необхідної інформації через адвокатські запити
 • Заявлення цивільного позову у кримінальному процесі для відшкодування збитків
 • Представництво інтересів потерпілої сторони у судовому розгляді

Основні види допомоги адвоката у кримінальних справах

Кваліфікований юрист, основною спеціалізацією якого є кримінальні правопорушення, здатний надати такі види допомоги клієнтам:

 • Захист конкретної особи (підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого та т.п.). Це означає, що адвокат буде відстоювати ваші законні права, інтереси і свободи, слідуючи букві закону.
 • Представництво - адвокат може представляти ваші інтереси в державних органах різних інстанцій, а також перед фізичними та юридичними особами. Зазвичай це практикується при досудовому розгляді і під час судових засідань.
 • Інформування та консультування - це роз'яснювальна робота, яка проводиться з клієнтом. Наприклад, кримінальний адвокат по ДТП зможе детально розповісти, яка кримінальна відповідальність за водіння в нетверезому стані загрожує вам, або за інше вчинене правопорушення, і як можна вийти з ситуації з мінімальними втратами для себе, чи можлива сплата штрафу і компенсації замість більш суворого покарання, і т.п.

Зверніть увагу: чинне законодавство України регулярно переглядається, коригується і доповнюється. Самостійно встежити за всіма нововведеннями, а тим більше - виробити ефективну лінію захисту - досить складно, навіть якщо людина володіє великими знаннями в сфері права. Адже на кону стоять не тільки ваше матеріальне і особисте благополуччя, але іноді і свобода! Ось чому варто найняти адвоката у кримінальних справах, що володіє діловою хваткою і великим практичним досвідом. Він знає і розуміє, як влаштований механізм системи правосуддя, і зможе правильно зорієнтувати клієнта за процедурами, документами, термінами, порядку і ходу розглядів.

Адвокат по кримінальним справам

Будь-якому учаснику кримінального процесу, будь-то підозрюваний, свідок або потерпілий, не обійтися без допомоги адвоката. Це дозволить максимально ефективно захистити ваші інтереси та інтереси ваших близьких.

Ніхто з нас не застрахований від неприємностей. Якщо у вас трапилася біда, вас або ваших родичів викликають до міліції як свідків або підозрюваних у кримінальній справі, не впадайте у відчай, адвокати юридичної компанії GRACERS стануть для вас надійним захистом навіть в найскладніших ситуаціях.

Підхід кримінального адвоката до клієнта досить індивідуальний у кожному випадку. Ми проводимо ретельний аналіз кожної справи і розробляємо індивідуальну стратегію захисту для кожного випадку. Оцінюючи ситуацію, наші адвокати спираються на власний досвід, законні підстави і прогалини в кримінальному законодавстві. Всі це допомагає нам досягати найкращих результатів для нашого клієнта.

Адвокат у кримінальних справах юридичної компанії GRACERS готові надати кваліфіковану консультацію 24 години на добу/7 днів на тиждень. Ви зможете особисто поспілкуватися з адвокатом, задати всі питання, що цікавлять.

Захист в судових процесах

Правова допомога у кримінальних справах включає наступні напрямки:

 • Побудова стратегії спілкування клієнта з представниками правоохоронних органів.
 • Захист від порушення кримінальної справи керівництва компанії і її органів управління.
 • Захист в судових процесах щодо справ кримінальної відповідальністі юридичних осіб.
 • Забезпечення захисту клієнта при допитах в ролі підозрюваного, обвинуваченого, свідка, потерпілого.
 • Надання захисту у кримінальних справах за звинуваченням у злочинах в сфері службової та господарської діяльності, в економічних і корупційних злочинах, в злочинах проти власності, а також злочинів проти життя і здоров'я особи різної категорії складності на стадіях досудового розслідування та в суді.
 • Забезпечення захисту інтересів потерпілих і цивільних відповідачів.

Професійний кримінальний адвокат - запорука Вашої перемоги в суді.

Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми