GRACERS FB pixel some alt

Кримінальне право та процес

До вас в будинок або офіс з'явилися представники правоохоронних органів, висуваючи певні звинувачення?

У вас хочуть провести обшук без законних, на вашу думку, підстав на це? Або вимагають підписати протоколи, надаючи певний тиск?

Вам або членам вашої сім'ї висувають звинувачення, а ви не знаєте, як правильно захистити себе?

Отримали повістку в суд, і хочете чітко дізнатися свої права і обов'язки як свідка?

Вам терміново необхідний хороший адвокат у кримінальних справах! Досвідчений фахівець зможе досконально розібратися в ваших правах, а також відстояти інтереси, і дотримати законність кожної процедури. А також розповість про можливі шляхи вирішення питань, передбачених у чинному законодавстві.

Захист інтересів клієнтів у кримінальному провадженні – основний напрям діяльності компанії GRACERS.

Кримінальне переслідування

Команда досвідчених адвокатів у кримінальних справах та юристів, маючи багаторічний позитивний досвід комплексного захисту від кримінального переслідування, готова надати повний супровід у кримінальному провадженні.

У нашій практиці немає “простих” кримінальних кейсів. Кожен наш клієнт отримує високопрофесійну правову допомогу на всіх етапах кримінального провадження.

Що потрібно знати клієнту, якому потрібний адвокат у кримінальних справах? Хороший кримінальний адвокат гарантує повну конфіденційність. Тому ви можете бути впевнені, що вся інформація, яку ви повідомите йому під час первинної і наступних консультацій (в усній або письмовій формі), залишиться між вами. Це поняття називається «адвокатська таємниця», і не підлягає розголошенню.

Крім цього, дотримання конфіденційності поширюється і на всю команду юриста, яка може допомагати йому в роботі (зборі доказової бази, підготовки документів, опитуванні свідків і т.п.): помічників, секретарів, стажистів і т.п.

Поряд з цим дуже важливий принцип довіри. Вашому кримінальному адвокату необхідні всі дані, щоб скласти повну чітку картину подій, і виробити оптимальну тактику вашого захисту.

Ще один важливий принцип, яким керується сильний адвокат у цивільних і кримінальних справах - уникнути конфлікту інтересів. Це означає, що юрист не може одночасно здійснювати захист двох і більше сторін, інтереси яких є діаметрально протилежними, або здатні стати такими.

Якщо конфлікт інтересів відкрився не в момент укладення угоди між адвокатом і клієнтом, а пізніше, по ходу ведення справи, юрист має повне право розірвати договір. Це неприємний, але не критичний момент, оскільки ви легко зможете укласти нову угоду з іншим фахівцем, і продовжити свій захист.

Ми готові забезпечити наступні елементи захисту в судових процесах:

 • Розробка комплексної стратегії із захисту від кримінального переслідування
 • Забезпечення комунікації із правоохоронними органами, яка є обтяжливою та подекуди неприємною для клієнта
 • Протидія незаконному тиску правоохоронних органів в рамках досудового розслідування
 • Підготовка клієнта та співробітників компанії до допитів, обшуків
 • Забезпечення дотримання прав клієнта при затриманні, обшуці, допиті, проведенні інших слідчих дій
 • Підготовка всіх необхідних процесуальних документів (заяв, клопотань, скарг та заперечень)
 • Захист у судових процесах (від обрання запобіжного заходу до постановлення вироку у справі), включно із апеляційним та касаційним оскарженням

Ми не лише захищаємо, а й проводимо власне розслідування злочинів в інтересах потерпілої сторони. Матеріали наших розслідувань, завдяки значному досвіду слідчої роботи команди GRACERS, стають основою майбутнього обвинувачення та відшкодування завданих вам збитків.

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Ціна адвоката у кримінальних справах залежить від рівня його кваліфікації та досвіду, виду наданих їм послуг і складності розгляду. Існують певні тарифи на окремі види послуг - наприклад, явка і представництво ваших інтересів під час судового засідання, складання позовної заяви, заперечення і т.п. Дізнатися більше точні суми можна під час попередньої консультації, записавшись на прийом до наших фахівців.

Гонорар адвоката (розмір, порядок розрахунку і т.п.) зазвичай вказуються в договорі. Варто врахувати, що він може розраховуватися в таких формах:

 • Фіксовані ставки (за певні види діяльності).
 • Погодинний тариф.

Додатково можуть оплачуватися накладні витрати (наприклад, на транспорт, коли відбувається опитування свідків і збір доказової бази для захисту клієнта).

В рамках захисту інтересів потерпілих нами здійснюється:

 • Ретельний збір доказової бази для правоохоронних та судових органів
 • Опитування свідків та перевірка вже існуючих показань
 • Вивчення матеріалів кримінальних проваджень та ініціювання перед слідчими органами проведення необхідних слідчих дій
 • Витребування необхідної інформації через адвокатські запити
 • Заявлення цивільного позову у кримінальному процесі для відшкодування збитків
 • Представництво інтересів потерпілої сторони у судовому розгляді

Основні види допомоги адвоката у кримінальних справах

Кваліфікований юрист, основною спеціалізацією якого є кримінальні правопорушення, здатний надати такі види допомоги клієнтам:

 • Захист конкретної особи (підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого та т.п.). Це означає, що адвокат буде відстоювати ваші законні права, інтереси і свободи, слідуючи букві закону.
 • Представництво інтересів у кримінальному провадженні - адвокат у кримінальному провадженні може представляти ваші інтереси в державних органах різних інстанцій, а також перед фізичними та юридичними особами. Зазвичай це практикується при досудовому розгляді і під час судових засідань.
 • Інформування та консультування - це роз'яснювальна робота, яка проводиться з клієнтом. Наприклад, кримінальний адвокат по ДТП зможе детально розповісти, яка кримінальна відповідальність за водіння в нетверезому стані загрожує вам, або за інше вчинене правопорушення, і як можна вийти з ситуації з мінімальними втратами для себе, чи можлива сплата штрафу і компенсації замість більш суворого покарання, і т.п.

Зверніть увагу: чинне законодавство України регулярно переглядається, коригується і доповнюється. Самостійно встежити за всіма нововведеннями, а тим більше - виробити ефективну лінію захисту - досить складно, навіть якщо людина володіє великими знаннями в сфері права. Адже на кону стоять не тільки ваше матеріальне і особисте благополуччя, але іноді і свобода! Ось чому варто найняти адвоката у кримінальних справах, що володіє діловою хваткою і великим практичним досвідом. Він знає і розуміє, як влаштований механізм системи правосуддя, і зможе правильно зорієнтувати клієнта за процедурами, документами, термінами, порядку і ходу розглядів.

Адвокат по кримінальним справам

Будь-якому учаснику кримінального процесу, будь-то підозрюваний, свідок або потерпілий, не обійтися без допомоги адвоката. Це дозволить максимально ефективно захистити ваші інтереси та інтереси ваших близьких.

Ніхто з нас не застрахований від неприємностей. Якщо у вас трапилася біда, вас або ваших родичів викликають до міліції як свідків або підозрюваних у кримінальній справі, не впадайте у відчай, адвокати юридичної компанії GRACERS стануть для вас надійним захистом навіть в найскладніших ситуаціях.

Підхід кримінального адвоката до клієнта досить індивідуальний у кожному випадку. Ми проводимо ретельний аналіз кожної справи і розробляємо індивідуальну стратегію захисту для кожного випадку. Оцінюючи ситуацію, наші адвокати спираються на власний досвід, законні підстави і прогалини в кримінальному законодавстві. Всі це допомагає нам досягати найкращих результатів для нашого клієнта.

Адвокат у кримінальних справах юридичної компанії GRACERS готові надати кваліфіковану консультацію 24 години на добу/7 днів на тиждень. Ви зможете особисто поспілкуватися з адвокатом, задати всі питання, що цікавлять.

Захист в судових процесах

Правова допомога у кримінальних справах включає наступні напрямки:

 • Побудова стратегії спілкування клієнта з представниками правоохоронних органів.
 • Захист від порушення кримінальної справи керівництва компанії і її органів управління.
 • Захист в судових процесах щодо справ кримінальної відповідальністі юридичних осіб.
 • Забезпечення захисту клієнта при допитах в ролі підозрюваного, обвинуваченого, свідка, потерпілого.
 • Надання захисту у кримінальних справах за звинуваченням у злочинах в сфері службової та господарської діяльності, в економічних і корупційних злочинах, в злочинах проти власності, а також злочинів проти життя і здоров'я особи різної категорії складності на стадіях досудового розслідування та в суді.
 • Забезпечення захисту інтересів потерпілих і цивільних відповідачів.

Професійний кримінальний адвокат - запорука Вашої перемоги в суді.

Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми