GRACERS FB pixel some alt

Чергова перемога нашої команди!

Нарешті отримали результат у справі стосовно проблеми, яка турбує, мабуть, кожного автовласника або того, хто розмірковує щодо купівлі авто - існування автомобілів двійників.

Останні декілька років в Україні є проблема легалізації викрадених або незаконно ввезених автомобілів. Шахраєві, маючи такий автомобіль найлегше «легалізувати» його шляхом перебиття номерів кузову (VIN коду), виготовивши державні номерні знаки та підробивши тех. паспорт на ідентичний такому ж легальному автомобілю. Тобто, автомобіль стає, як дві краплі схожий на свого легального «брата».

З цією проблемою зіткнувся наш клієнт, який звернувся за правовою допомогою, коли дізнався, що його автомобіль перебуває в обтяженні (під арештом) за договором застави, який він не укладав, та про існування якого не мав уявлення. Юристами АО “ГРЕЙСЕРC” ініційовано відкриття кримінального провадження та паралельно подано цивільний позов про визнання протиправними та скасування рішення державного реєстратора, яким накладено арешт на автомобіль. За результатами розгляду цивільної справи за участю наших адвокатів Оболонським районним судом м. Києва скасовано всі обтяження на авто.

Слідство у кримінальному провадженні стосовно автошахраїв триває.

Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми
Усі новини