some alt

Адвокат з ДТП

Адвокат з ДТП

За статистикою, стаж водія, його досвід та знання правил дорожнього руху, на жаль, не зменшують шансу потрапити у ДТП. Часто, навіть досвідчені водії, які впевнені у власних вміннях, перестають слідкувати за дорогою, і самі того не бажаючи стають найуразливішими учасниками дорожнього руху.

Правило № 1 при ДТП - зберігати спокій, не панікувати і контролювати дії, які відбуваються навколо.

З усім іншим допоможе впоратись адвокат по ДТП.
Саме адвокат по ДТП представить ваші інтереси при оформленні аварії, допоможе правильно скласти протокол і схему ДТП.
Адвокат по ДТП зможе оцінити складність аварії і скоординує ваші подальші дії.

Найчастіше у нас в країні фіксуються такі види дорожньо-транспортних пригод як зіткнення, наїзд на пішохода, наїзд на перешкоду, наїзд на транспортний засіб, що стоїть. Причинами ДТП як правило є перевищення швидкості руху, недотримання безпечної дистанції, нехтування правилами дорожнього руху водіями, алкогольне сп'яніння водіїв.

Адвокат по ДТП

Адвокат по ДТП потрібен для того, щоб уберегти вас від некваліфікованих дій працівників поліції, для того щоб ДТП було оформлене належним чином, та для того, щоб уберегти вас від неправомірних дій страхової.

Варто пам'ятати, що в залежності від наслідків ДТП, для винуватця настає адміністративна, кримінальна та/або цивільно-правова відповідальність.

Адміністративна відповідальність настає у випадку порушення учасниками дорожнього руху його правил, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна. Тобто коли під час ДТП шкода заподіяна лише майну. Протокол про адміністративне правопорушення в такому випадку складають працівники поліції. Розглядає цей протокол суд. За результатами розгляду такої справи суд може притягнути винну особу до відповідальності та накласти на таку особу адміністративне стягнення, або ж застосувати до винної особи захід впливу у виді попередження, або ж закрити справу.

Закривається справа у випадку:

  • оголошення усного зауваження;
  • передачі матеріалів на розгляд громадської організації чи трудового колективу або передачі їх прокурору, органу досудового розслідування;
  • відсутність події і складу адміністративного правопорушення;
  • на момент вчинення адміністративного правопорушення особа не досягла шістнадцятирічного віку;
  • неосудність особи, яка скоїла протиправну дію чи бездіяльність;
  • вчинення дії особою в стані крайньої необхідності або необхідної оборони;
  • видання акту амністії, якщо він усуває застосування адміністративного стягнення;
  • скасування акту, який встановлює адміністративну відповідальність;
  • закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків давності;
  • наявність по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, або нескасованої постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення, а також повідомлення про підозру особі у кримінальному провадженні по даному факту;
  • смерть особи, щодо якої було розпочато провадження в справі.

Часто, складений працівниками поліції протокол про адміністративне правопорушення не відповідає фактичним обставинам ДТП.

Наслідком для особи може стати рішення суду про притягнення особи до відповідальності, хоча особа може бути невинуватою в ДТП.

В такому випадку, саме своєчасне звернення до адвоката по ДТП дасть вам можливість успішно закінчити справу.

Кримінальна відповідальність за скоєння ДТП настає внаслідок порушення правил безпеки дорожнього руху чи експлуатації транспорту особами, які керують ним, лише у випадку, якщо такі дії стали причиною: середньої тяжкості тілесних ушкоджень потерпілого, його тяжких тілесних ушкоджень, чи смерті потерпілого або кількох потерпілих.

У законі України передбачені покарання за скоєння ДТП у рамках притягнення до кримінальної відповідальності, такі як:

  1. У випадку спричинення серйозних тілесних ушкоджень або смерті потерпілого: позбавлення волі порушника на строк 3 – 8 років (також в якості додаткового покарання може бути вирішено судом позбавити права керування транспортними засобами на строк 1 – 3 роки);
  2. У випадку скоєння потерпілому тілесних ушкоджень середньої тяжкості, одне з таких покарань: штраф в розмірі 3 400 – 8 500 гривень (або 200 – 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), виправні роботи на строк до 2 років, арешт від 1 до 6 місяців, обмеження волі на строк 1 – 3 роки (може бути призначено позбавлення права керувати транспортними засобами на строк 1 – 3 роки);
  3. У випадку коли дії порушника стали причиною загибелі кількох потерпілих: позбавлення волі на строк 5 – 10 років з обов'язковим позбавленням права керування транспортним засобом на строк 1 – 3 роки.

В такому випадку, без допомоги адвоката по ДТП не обійтися.

Що стосується цивільно-правової відповідальності - це відповідальність за заподіяння шкоди в результаті ДТП третім особам, і вона настає незалежно від того, винен водій чи ні. Іншими словами, власник машини в будь-якому випадку повинен виплатити потерпілим компенсацію за заподіяну шкоду.

Адвокат ДТП

До послуг адвоката ДТП входять:

  • консультації щодо ДТП;
  • допомога при складанні протоколу та схеми ДТП на місці;
  • стягнення страхових виплат;
  • оскарження дій та бездіяльності працівників поліції;
  • направлення адвокатських запитів, складання клопотань, скарг, позовних заяв;
  • представництво інтересів в суді, правоохоронних та державних органів;
  • призначення та супровід експертиз по справі.
Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми
Усі новини