GRACERS FB pixel some alt

Захист бізнесу

На вашу фірму, її керівництво чи окремих робітників намагаються здійснити певний тиск представники відповідних органів чи приватних структур?

Ваше підприємство активно росте та розвивається, а ви не знаєте, як правильно скласти документи для його всестороннього та ефективного захисту?

Бажаєте підстрахуватися при роботі з новими контрагентами? Чи просто піклуєтеся про вдале майбутнє, безпеку себе та свого колективу?

Гарний адвокат для бізнесу допоможе вирішити на вашу користь всі ці та багато інших питань, що здатні турбувати власників малого, середнього та великого бізнесу.

В сучасних умовах справа, яка регулярно приносить прибуток та має перспективи, знаходиться в зоні підвищеного ризику. Загроза може виникати як всередині, так і зовні.

Правовий захист бізнесу

Якщо ваша власна справа потрапила до зони ризику або ви не впевнені в його захищеності, наша команда в найкоротший термін надасть кваліфіковану правову підтримку з питань захисту бізнесу, та за необхідності підготує комплекс юридичних засобів з його захисту, такі як:

 • Своєчасний та комплексний захист бізнесу
 • Ведення переговорів, супровід та підписання угод
 • Розробка юридичних документів будь-якої складності
 • Правовий аналіз діяльності компанії клієнта чи контрагента
 • Проведення правового аудиту
 • Супроводження перевірок з метою їх результативності для вашої справи
 • Антирейдерські послуги
 • Захист бізнесу від неправомірних дій контролюючих органів
 • Оптимізація податкового навантаження
 • Юридична консультація з працівниками фірми щодо контактів з правоохоронними органами
 • Підготовка працівників до здійснення правоохоронними органами слідчих дій (обшуки, арешти, тощо)
 • Оформлення договорів конфіденційності з працівниками
 • Укладення договорів юридичного обслуговування працівників фірми під час професійної діяльності та в побуту
 • «Комплаєнс офіцер» - здійснення комплексних заходів, щодо перевірки належного виконання своїх обов'язків працівниками фірми

Сприяння розвитку бізнесу наших клієнтів та підвищення його ефективності - одна з ключових практик нашої компанії.

Коли, як саме та чим здатний допомогти досвідчений бізнес адвокат

Ефективний правовий захист бізнесу включає до свого складу кілька напрямів, кожен з яких має цінність для клієнта. Його можна застосовувати тим, у кого в штаті досі немає власного юристу, та тим, у кого є штатні консультанти чи окрема служба.

Ми супроводжуємо кожного Клієнта на всіх етапах розвитку власної справи. Маючи значний досвід, надаємо консультації з широкого кола питань. Надаємо такі послуги:

 • Підготовка корпоративної документації (статути, угоди, локальні нормативні акти)
 • Створення юридичних осіб
 • Юридичний due diligence
 • Ліквідація та реорганізація юридичних осіб
 • Захист прав акціонерів, в тому числі в судовому порядку
 • Консультування з питань трудового, податкового та договірного права

Юридичний захист бізнесу

Грамотний юридичний захист бізнесу — запорука вашого спокою та безпеки, а також одна з умов гармонійного розвитку фірми чи підприємства. Важливу роль на сьогодні відіграє послуга due diligence, оскільки вона дозволяє впорядкувати діяльність підприємства, та зробити його відповідним до чинного законодавства, уникнувши ряду серйозних ризиків. І все це можливо без повної зупинки фірми!

Коротко про due diligence: кому та навіщо це потрібно?

Багато власників бізнесу відкривали його досить давно, не знаючи досконало всіх тонкощів законодавства та певних нюансів. З того часу було внесено чимало правок та доповнень в нормативно-правові документи. Самостійно слідкувати за цим, паралельно вирішуючи бізнес-питання – дуже складно. А якщо за минулі періоди були допущені певні помилки (що дуже ймовірно), ситуація стає ще більш складнішою, оскільки їх потрібно виправляти.

Компетентна допомога бізнес адвоката допоможе вам:

 • Зрозуміти, наскільки ваша поточна діяльність відповідає вимогам чинного законодавства, та як скоректувати її без великих втрат для фірми.
 • Правильно оцінити власну справу (на легальність).
 • Проаналізувати внутрішню документацію, та своєчасно виправити допущені помилки.

Поглиблений юридичний аудит проводиться з дотриманням вимог повної конфіденційності. Він також допоможе поглянути під іншим кутом на ваш бізнес, принципи його ведення та організації бізнес-процесів, та зробити корисні вдосконалення!

Адвокат у сфері захисту бізнесу

Всім відомо, що для того щоб власна справа приносила прибуток необхідно наполегливо працювати. Але інколи компанію можуть спіткати непередбачувані труднощі. Це може бути скарга на роботу в контролюючі органи, яка потягне за собою ряд перевірок або навіть рейдерський захват компанії.

Власнику власної справи варто завжди бути напоготові, щоб уникнути тих речей, які можуть поставити крапку на важкій праці. Небезпека може прийти як ззовні так і зсередини компанії, де можуть виникати конфлікти, які руйнують звичний ритм роботи фірми.

Абонентське юридичне обслуговування

Для того, щоб цього не допустити, варто користуватися абонентським юридичним обслуговуванням, яке допоможе компанії уникнути багатьох ризиків.

Тому, в даний час, для забезпечення захисту інтересів юридичної особи або приватного підприємця, все частіше використовуються послуги з супроводу бізнесу.

Супровід бізнесу (правовий захист бізнесу) - це комплексне супроводження господарської діяльності організації чи підприємця професійними бізнес-адвокатами. Завдяки цьому у вас буде можливість укласти договір про співпрацю на постійній основі і звертатися до адвоката по будь-якому питанню.

Юридична компанія GRACERS – правовий захист бізнесу!

Адвокати в сфері захисту бізнесу мають багаторічний досвід роботи в сфері права і спеціалізуються на наданні юридичних послуг, знають всі тонкощі роботи суб’єктів підприємництва, саме тому, ми можемо гарантувати вам максимальний рівень захисту інтересів вашої справи.

Адвокат для захисту бізнесу проконсультує та надасть допомогу не лише у випадку загрози ведення власної справи, але й надасть консультацію по трудовому праву, з приводу прийняття, звільнення, переведення працівників та інших питань трудового права.

Бізнес адвокат необхідний й тоді коли вчинено службовий злочин, який завдав або може завдати збитків компанії.

Юридична допомога для захисту бізнесу може знадобитися в будь-який момент, а тому про контакти осіб, які можуть допомогти, потрібно думати заздалегідь.

З нами юридична безпека гарантована!

Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми