GRACERS FB pixel some alt

Виконавче провадження

На ваше ім'я винесено судове рішення, а ви не знаєте, що робити?

З вас хочуть стягнути заборгованість по комунальним платежам або аліментах в судовому порядку?

Намагаєтеся оскаржити судове рішення, складаючи і відправляючи по інстанціях купу паперів, але безрезультатно?

Вам терміново необхідний хороший адвокат у виконавчому провадженні, який допоможе розібратися в ситуації, і розповість про всі можливі варіанти виходу з неї! А ви зможете вибрати з них найбільш прийнятний для себе, і вирішити гостре питання в найкоротші терміни з мінімальними втратами або зовсім без шкоди для себе.

Адвокат по виконавчому провадженню

Ефективний юридичний супровід виконавчого провадження неможливий без участі адвоката як на стадії судового процесу так і підчас виконання судового рішення. Адвокати по виконавчому провадженню компанії GRACERS нададуть професійну юридичну допомогу і гарантії захисту ваших майнових інтересів.

У першу чергу адвокат наддасть правову оцінку щодо порядку і строків подання виконавчого листа до державної виконавчої служби та приватному виконавцю.

Проаналізувавши обставини справи та наявні документи, адвокат вибудує індивідуальну тактику юридичного супроводу, яка відповідає даній ситуації.

Відкриття виконавчого провадження

Зверніть увагу: судове виконавче провадження вимагає певної підготовки і збору інформації. А сам процес досить тривалий за часом. І навіть після винесення остаточного судового рішення воно зазвичай не вступає в силу негайно, в ту ж хвилину. Цей часовий проміжок між винесенням і вступом в силу документа можна використовувати з вигодою для себе! Про те, що можна зробити і яким чином, можна дізнатися під час юридичної консультації у наших фахівців.

В одному випадку потрібно більш детальна перевірка виконавчого провадження, наприклад, для виявлення конкретних фактів і дій, дотримання протоколів і процедур, і т.п. В іншому - оспорювання раніше винесеного рішення на законних підставах (наприклад, в світлі нововиявлених обставин), і т.п. Ось чому компетентний адвокат в судових провадженнях просто необхідний! І чим раніше ви зможете звернутися до нього за допомогою, не чекаючи, поки вас завалять листами з державної або приватної виконавчої служби - тим краще.

Виконавче провадження:

 • Представництво інтересів кредиторів та боржників у відповідних державних органах (виконавче провадження по кредиту).
 • Подання документів та забезпечення виконання судових рішень.
 • Супровід і контроль за виконанням судових рішень органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями відповідно до законодавства України.
 • Захист прав сторін виконавчого провадження.

Вигоди і переваги

Ви можете самі брати активну участь у виконавчому провадженні, власноруч складаючи листи, заяви, позови і прохання. Однак це загрожує:

 • Втратою вашого виконавчого справи.
 • Допущених численних помилок і неточностей.
 • Затягуванням термінів.
 • Величезними втратами фінансів, часу, сил і нервів.

Адвокат у виконавчому провадженні компанії "GRACERS", зможе допогти вам в наступному:

 • Заощадити цінний час і гроші.
 • Зберегти душевний спокій.
 • Домогтися найкращого для себе результату.

Отримання судового рішення на руки - це не остаточний вирок. Запишіться до нас на консультацію, і дізнайтеся, що можна зробити в вашому випадку!

Фахівці в цій області
Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми