GRACERS FB pixel

Підтримка IT-компаній

Юристи GRACERS надають повний спектр юридичних та консалтингових послуг у сфері ІТ-права та інформаційних технологій.

Завдяки значному досвіду комплексного супроводження діяльності українських та міжнародних ІТ-компаній, ми здатні забезпечити юридичну підтримку на всіх етапах діяльності ІТ-бізнесу, що включає:

 • Розробку статутної документації та реєстрацію юридичних осіб за національним законодавством України, з урахуванням бізнес-моделі клієнта (аутсортингові та аутстафінгові IT-компанії, e-business з використанням інтернет-еквайрінгу, SaaS)
 • Реєстрацію торгової марки та інших прав інтелектуальної власності
 • Підготовку бізнес-документації (ліцензійних угод, сервісних договорів, договорів щодо розробки веб-сайтів, програмного забезпечення та використання хмарних технологій, Non-disclosure agreement, Terms of Use, Public offer)
 • Юридичний супровід поточної діяльності (запуск ІТ-інфраструктури, контракти із замовниками та виконавцями, трудові договори і контракти, угоди із банками та платіжними системами)
 • Юридичний консалтинг щодо використання криптовалют
 • Фінансовий консалтинг у сфері оптимізації оподаткування діяльності IT-компаній, створення ефективної моделі проведення фінансових транзакцій
 • Захист від протиправного тиску правоохоронних та контролюючих органів, представництво адвокатами GRACERS інтересів клієнта в судах та органах державної влади
Фахівці в цій області

ІТ-адвокат

ІТ-бізнес в Україні досить активно розвивається. З кожним днем зростає кількість користувачів глобальної мережі Інтернет, завдяки чому, збільшується простір для ведення бізнесу у віртуальному світі. Сайт – це якісний інструмент для продажу, який є вашою візитною карткою.

Юридична компанія GRACERS пропонує послуги ІТ-адвоката, завдяки якому ви зможете захистити власний бізнес від правових порушень.

Якщо ви хочете стати інвестором інтернет-проекту та мінімізувати свої фінансові ризики, захистити сої інтелектуальні права або укласти вигідний договір співпраці, рекомендуємо вам скористатися послугами IT адвоката.

Адвокат для IT-компанії пропонує:

 • Розробка договорів про надання послуг (створення сайту, мобільного додатку і т.д.);
 • Юридичні консультації для фрілансерів;
 • Реєстрація торгових марок;
 • Захист авторських прав;
 • Допомога в оформленні купівлі домену, бренду;
 • Присутність адвоката під час обшуків IT-компаній.

Адвокати юридичної компанії GRACERS використовують комплексний підхід у розв’язанні складних питань. При потребі, залучаються юристи інших профілів. Юридична підтримка для IT-компанії 24 години на добу/7 днів на тиждень.

Юрист у сфері IT

Ви власник сайту, інтернет-магазину, розробник ПЗ, веб-студія чи аутсорсингова компанія? Розробляєте ігровий софт, програми чи займаєтеся стартапами? Тоді вам не обійтися без допомоги юриста у сфері IT. Як і в будь-якій іншій галузі, права IT-підприємців можуть бути порушені:

 • контрагент відмовиться оплачувати виконану роботу;
 • його не влаштують результати;
 • треті особи нададуть права інтелектуальної власності;
 • компанію поглинуть конкуренти.

Всім цім порушення можна запобігти, якщо правильно оформити робочу угоду та грамотно скласти договір. На жаль, багато IT-компаній не поспішають скористатися послугами ІТ-юриста. В результаті втрачають гроші через штрафи та незаконне використання інтелектуальної власності. Консультація ІТ-юриста – безпека інтернет-діяльності.

ІТ-адвокат

Це спеціаліст, який займається юридичним супроводом ІТ-компаній. Грамотні консультації допоможуть забезпечити правову безпеку проектів, успішно впровадити та реалізувати бізнес-завдання. Раніше юрист у сфері IT був пов'язаний виключно із законодавством у сфері розробки ПЗ. Сьогодні від нього потрібні ширші знання у сфері права та економіки, оскільки у цифровому полі поширені різні види діяльності.

Зокрема, це знання:

 • українського законодавства, особливо у сфері інтелектуальної власності, та як його використовувати на користь клієнта;
 • основ функціонування електронних сервісів та принципів роботи у сфері айті, здатність оперативно оцінювати ситуацію на ринку;
 • складання користувальницьких угод та договорів з метою мінімізації фінансових ризиків.

IT-консультації юриста також потрібні на державному рівні, у високотехнологічних галузях, сфері виробництва та споживання товарів, тому що інформаційні технології задіяні практично у кожному бізнесі. У зв'язку з цим попит на юриста у сфері IT неухильно зростає.

Що ми пропонуємо

Всебічну правову підтримку ІТ-бізнесу. У юридичній компанії GRACERS працює грамотний ІТ-адвокат. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісний комплекс правових послуг, включаючи захист авторства та залучення інвестицій. Крім стандартних навичок, необхідних професіоналу, наш юрист добре знайомий з діджитал індустрією, IT-правом та міжнародними нормами надання правових консультацій у айті сфері.

Реєстрація торгової марки адвокат

Адвокат допоможе з реєстрацією торгової марки, розбере суперечки клієнтів, вирішить непорозуміння зі співробітниками. З його допомогою ви складете трудовий договір, що захищає ваші інтереси, а також договір NDA, що запобігає розголошенню конфіденційної інформації, у тому числі при використанні послуг аутсорсингу. Вас проконсультують у питаннях використання криптовалют та нададуть повноцінний фінансовий консалтинг.

Ми відповімо на всі питання щодо ІТ-права, визначимо напрямок, в якому краще розвиватися компанії, підберемо комфортний формат співпраці.

Переваги GRACERS

IT консультація юриста GRACERS – це:

 • Допомога спеціаліста з 15-річним стажем роботи.
 • Надійність. Наші клієнти співпрацюють із нами не один рік.
 • Всебічна юридична підтримка.
 • Фіксована вартість, прописана у договорі.

Ми підтримуємо клієнтів на всіх етапах: від розробки ідеї до запуску продукту на ринку. Працюємо на результат та зацікавлені, щоб ваш IT-бізнес успішно розвивався.

Щоб отримати докладнішу інформацію, зв'яжіться з юристом за телефоном або через месенджери.

Задати питання
Ми допоможемо вирішити ваші проблеми